mediolan-start

 

Mediolan w „pigułce”:  Piazza del Duomo, Duomo St. Maria Nascente di Milano, Galleria Vittorio Emanuele II, Teatro alla Scala

start-2500

Xmas Coca Cola Trucks, Gdańsk, Targ Węglowy 2015 r.

ASCII Kolor stitching | 47 pictures | Size: 11622 x 5811 | FOV: 360.00 x 180.00 ~ 0.00 | RMS: 3.20 | Lens: Fisheye | Projection: Spherical | Color: LDR |

Salon LEXUS W Gdyni


2Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka *****

Kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy Grand Lubicz w Ustce to nowe przedsięwzięcie inwestycyjne w województwie pomorskim. Hotel oprócz usług uzdrowiskowych, oferuje najwyższy standard wypoczynku. Obiekt położony na obszarze 2,5 ha posiada 27 458 m² łącznej powierzchni użytkowej, w całości zagospodarowanej ekskluzywnym wyposażeniem o 5-gwiazdkowym standardzie. Jest największym i najlepiej wyposażonym kompleksem tego typu na Wybrzeżu. Niewiele miejsc w tym rejonie może poszczycić się podobnym standardem.
Grand Lubicz oferuje komfortowe noclegi, w przepięknie urządzonych pokojach. Są one klimatyzowane i wyposażone we wszystko, co niezbędne do luksusowego wypoczynku na wczasach, wakacjach albo urlopie nad morzem. Noclegi w hotelu przy plaży uatrakcyjni pobyt w strefie Spa & Wellness lub relaks w gabinetach masażu, na basenie czy w aquaparku.


02-1ok-2

Deep Ocean Technology – biuro „Sea Towers” Gdynia

DOT: „Naszym celem jest przybliżenie fascynującego podwodnego świata w sposób bezpieczny i innowacyjny, tworzymy technologie jutra.”
Podwodne hotele – marzenie? niekoniecznie – być może pierwszy powstanie w Trójmieście 🙂


torus_start

Torus Triathlon In da House
 Pierwsze w Polsce indoor-owe zawody w tej dyscyplinie – Torus Triathlon In Da House. 
W triathlonie pod dachem zawodnicy mieli do pokonania dystans 750m w wodzie, 20km na rowerze i 5km na bieżni. 
Wielofunkcyjny kompleks Alchemia w Gdańsku stał się na moment zimową stolicą triathlonu.

Stitched Panorama

„Do Abordażu!” Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku

Ekspozycja została przygotowana w sposób, który umożliwiał zapoznanie się ze specyfiką walki na morzu na przykładzie wybranych wydarzeń rozgrywających się na przestrzeni wieków – od starożytności aż do współczesności.


02-1_0

BALTOPS – bałtyckie manewry okrętów wojennych państw NATO, Gdynia


Stitched Panorama

Bar Nadmorski, Rewa

…znajduje się w najbardziej malowniczym i unikalnym miejscu polskiego wybrzeża, na granicy Zalewu Puckiego i Zatoki Gdańskiej.
Wyśmienita kuchnia polska oraz regionalna. Specjalność: świeże ryby morskie z patelni.
Dla miłośników słodkości wyśmienite desery, które zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia 🙂